Фейгін назвав шкідливим візит Савченко до Москви

Адвокат Марк Фейгін вважає шкідливим в інформаційному полі приїзд до Москви Надії Савченко на суд над українськими політв'язнями
Depo.Влада
27 жовтня 2016 05:44
ФОТО: depo.ua

За його словами, російський піар-супровід приїзду Надії Савченко в Москву створює ілюзію, що будь-який українець може безбоязно приїжджати на Росію, що все спокійно, передає Depo.ua з посиланням на Укрінформ.

" Але це неправда! При цьому я розумію, що сама наївна Надія Вікторівна щиро хотіла допомогти комусь. Однак отриманий інформаційний фон шкодить у справах інших українських політв'язнів", – розповів Фейгін.

Також, на думку адвоката, через подібні дії зникає відчуття війни Росії з Україною, створюється видимість, що атмосфера напружена, але не така вже ворожа. "У цих умовах українські громадяни з різних сфер діяльності можуть втратити обережність, приїхати в Росію. А тут будь-який з них може бути заарештований і в чому-небудь звинувачений. Людину "візьмуть", а нам додасться роботи – ще одного витягувати з російської в'язниці. З точки зору створення на Росії ілюзії безпеки такі спонтанні візити приносять тільки шкоду", - резюмує адвокат.

Нагадаємо, 26 жовтня колишня полонена Кремля Надія Савченко, яка два роки перебувала в заручниках на Росії, знову поїхала до Москви – тепер нас суд над українськими політв’язнями Миколою Карпюком і Станіславом Клихом, які вже сидять інкриміновані їм "злочини" під час війни у Чечні.

Згодом Савченко пояснила українцям свій візит до Москви, а на Росії назвали цей візит звичайним піаром

Більше новин політики читайте на Depo.Влада