ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Фесенко розповів, чому відставка Сенкевича – це повчальний управлінський провал

Сенкевич примудрився посваритися з усіма – не лише з депутатами з інших політичних сил, а і з товаришами зі своєї партії

Depo.Влада
17 жовтня 2017 14:05
ФОТО: depo.ua

Сумна історія мера Миколаєва Сенкевича, його електорального злету і катастрофічного політичного падіння - це повчальний урок управлінського провалу молодого і недосвідченого, але надмірно амбітного міського керівника

Про це заявив політолог Володимир Фесенко, коментуючи рішення сесії Миколаївської міськради, передають "Українські новини", передає Depo.ua з посиланням на "Обозреватель".

За його словами, це яскрава ілюстрація на класичну тему: багато амбіції, та мало амуніції.

"Політичні амбіції Сенкевича зашкалювали і вступали в конфлікт з дефіцитом управлінської амуніції і політичної незрілості. Протистояння мера і міської ради – явище нерідке в політичній практиці України", – заявив Фесенко.

Він зазначив, що Сенкевич примудрився посваритися з усіма – не лише з депутатами з інших політичних сил, але і з представниками центральних органів державної влади, і навіть з товаришами зі своєї партії. Також нагадав, що ініціатива відставки виходила від члена фракції Сенкевича.

"Сенкевича згубили запаморочення від несподіваного електорального успіху на виборах мера міста, породило завищені амбіції, і невдачі на посаді міського голови, у яких він став звинувачувати всіх, крім самого себе. Рішення його зняти з посади голови міста Миколаєва – це не стільки результат міжпартійних конфліктів, скільки наслідок політико-психологічних та управлінських проблем Сенкевича і його "війни з усіма". Це яскравий приклад того, що хороший айтішник – не завжди хороший менеджер", – підкреслив Фесенко.

На думку експерта, мер міста повинен вміти вибудовувати відносини і з різними політичними силами, і з регіональною і центральною владою.

"Контрастний приклад – місто Дніпро, де опозиційний політик Філатов на посаді мера зумів вибудувати конструктивні відносини з усіма основними політичними гравцями, з виконавчою владою, з керівництвом країни, і тим самим забезпечив нормальне функціонування і розвиток міста. Сенкевич цього зробити не зумів", – додав у коментарі Фесенко.

Політолог також відзначив консолідацію депутатів міськради з різних політичних сил у питанні відставки мера Сенкевича.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада