ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Facebook призначить відповідального за Україну: Працівник сидітиме у Варшаві

Одна з найбільших соціальних мереж Facebook призначить особу, відповідальну за публічну політику в мережі в Україні

Depo.Влада
18 жовтня 2018 19:44
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив заступник міністра інформполітики Дмитро Золотухін, передає Depo.ua із посиланням на "Укрінформ".

"Визначна подія для нас, особливо у світлі подій, які підштовхнули Міністерство інформаційної політики України посилювати співпрацю з офісом Фейсбуку. Тепер у нас буде особа, відповідальна за публічну політику найбільшої соцмережі в Україні. Наголошую, що, в першу чергу, ця особа буде діяти в інтересах компанії, яка їй платить. Однак, з іншого боку, це позбавить нас підозр у тому, хто дійсно вирішує конфліктні ситуації щодо українських користувачів", - написав Золотухін.

На його думку, це значний крок на шляху захисту інтересів українських користувачів Facebook.

Якщо хтось визначає свою компетенцію та сили достатніми, підкреслив заступник міністра, то варто подати резюме на цю посаду.

Як зазначається в оголошенні на сайті мережі, "ми шукаємо спеціаліста, що відповідатиме за публічну політику, який зможе поєднувати пристрасть до інтернет-служб, таких як Facebook, з глибоким знанням політичної та регуляторної динаміки в Україні та переважно у всьому регіоні Східної Європи..."

У компанії додали, що фахівець по Україні працюватиме в польському офісі компанії у Варшаві.

В обов'язки такого працівника буде входити моніторинг законодавства та нормативних питань, що впливають на Facebook в Україні, а також консультації щодо політичних завдань, зокрема публічні презентації, співпраця зі ЗМІ та співробітництво у формуванні державної політики щодо ЗМІ.

Нагадаємо, що на початку 2018 року кількість активних користувачів Facebook в Україні сягнула близько 11 мільйонів.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада