Євросоюз готує удар по російській пропаганді – Могеріні

Високий представник ЄС з закордонних справ і політики безпеки Федеріка Могеріні підтвердила пропозицію ряду країн ЄС щодо створення російськомовного каналу для боротьби з пропагандою російського ТБ
Depo.Влада
19 січня 2015 20:56
ФОТО: depo.ua
Євросоюз готує удар по російській пропаганді – Могеріні
Євросоюз готує удар по російській пропаганді – Могеріні

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на «Європейську правду».

«Є одноголосне рішення про те, щоб розвивати стратегічну комунікацію для протистояння пропаганді. При чому це не буде пропаганда, а саме протидія», - сказала вона.

За словами очільниці європейської дипломатії, вже найближчим часом ЄС перейде до конкретніших кроків у даній сфері.

«Ми маємо вирішити в найближчі тижні щодо реальних кроків, які ми повинні зробити», - додала Могеріні.

«Деякі конкретні пропозиції міністрів зараз обговорюються, здійснюється їхня оцінка. І цей лист від чотирьох міністрів - дуже вітається нами», - зазначила вона.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, Литва, Велика Британія, Данія та Естонія звернулися до Єврокомісії із закликом розробити план дій щодо боротьби з російською пропагандистською кампанією.

Зокрема, в листі до Брюсселя пропонувалося створити в Інтернеті платформу, на якій подавалася б інформація про брехню і маніпуляцію, пропаганду, пропонувалося надавати підтримку ініціативам зі створення телеканалів, мережевих порталів, радіостанцій та друкованих ЗМІ російською мовою, заохочувати обмін продукцією всередині ЄС, пропонувати продукцію для діючих російських ЗМІ.