Європа може повчитися в українських громадян, - Швеція

На сьогодні можна стверджувати, що в Україні сформувалося громадянське суспільство
Depo.Влада
29 грудня 2015 06:37
ФОТО: depo.ua

Європейці багато в чому можуть повчитися в українців, заявив в інтерв’ю "5 каналу" Надзвичайний і Повноважний Посол Швеції в Україні Андреас фон Бекерат, передає depo.ua з посиланням на УНН.

"Я думаю, що неможливо уявити більше динамічне громадянське суспільство, що розвинулося у такий надзвичайний спосіб. Я завжди повторюю, що єдина найважливіша причина, чому я оптимістично налаштований щодо майбутнього України, це динаміка та сила громадянського суспільства. І це величезна різниця сьогодні у порівнянні з часами України після Помаранчевої Революції", — сказав Бекерат.

Посол Швеції зазначив, що "якщо ви подивитеся на суспільство сьогодні, то це громадянське суспільство, яке змогло вплинути та відстояти важливі реформаторські закони, що приймалися у Верховній Раді. І більшість надзвичайно важливих досягнень України за останні 2 роки — це результат активної та наполегливої роботи громадянського суспільства. Але це не лише реформи".

"Якщо поглянути на 1.5 млн внутрішньо переміщених осіб, то однією із значних причин, як вдалося розмістити да допомогти цим людям, це власне робота волонтерів по всій Україні, робота громадянського суспільства. І це справді надихає. Тож, якщо ми говоримо про громадянське суспільство, то Швеція та Європа можуть багато чому навчитися, коли мова йде про людей, які хочуть допомогти своїй країні на волонтерських засадах", — додав Бекерат.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада