Євродепутати закликали не тягнути з безвізом для України

Депутати Європейського парламенту підтримують реформи в Україні і закликають не відкладати безвізовий режим для країни
Depo.Влада
20 грудня 2016 18:08
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у заяві голови комітету Європарламенту із закордонних справ Елмара Брока і віце-голів делегації Комітету асоціації ЄС-Україна Тібора Сані і Кайї Каллас, передає Depo.ua.

Депутати Європарламенту привітали досягнення домовленостей щодо механізму призупинення, який був для Ради ЄС умовою для завершення дискусії про введення безвізового режиму для українських громадян.

"Тепер, враховуючи те, що механізм призупинення був узгоджений і навіть вже схвалений в Європейському парламенті на рівні комітету, лібералізація візового режиму для України не повинна відкладатися, і тому ми закликаємо Раду прийняти пропозицію Європарламенту завершити цю процедуру", - зазначається в заяві.
Євродепутати також закликали Нідерланди завершити процес ратифікації Угоди про асоціацію ЄС-Україна якомога швидше.

"Ми, як ніколи раніше, глибоко переконані в перевагах цієї угоди, яка є взаємовигідною для українських і європейських громадян, і нагадуємо про славну історичну одночасну ратифікацію Верховною радою України та Європейським парламентом більше двох років тому - безпрецедентний жест солідарності двох парламентів", - йдеться у заяві.

Нагадаємо, що Європарламент переніс розгляд питання про лібералізацію візового режиму з Україною на 3 квітня 2017 року – саме така дата була вказана в реєстраційній картці документа.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада

Мітки: ЄП, ЄС, безвіз