Естонка Мерило пояснила, чому пішла від Абромавичуса

Екс-радниця міністра економіки Айвараса Абромавичуса Яніка Мерило підтвердила, що з квітня не є його радником, однак вона працює із іншими міністерствами
Depo.Влада
19 травня 2015 09:51
ФОТО: depo.ua

Про це вона розповіла сайту "24", передає depo.ua.

"Я була радником на громадських засадах, тому не називала б мій відхід "відходом з уряду". Для мене уряд - це міністри і заступники міністрів, я була просто радником без будь-яких повноважень. Не думаю, що це знакова подія", - сказала Мерило.

Вона зазначила, що вже місяць не працює в Абромавичуса, але натомість через ICT Competence Center працює з кількома міністерствами, допомагаючи у створенні електронного уряду.

"Мій відхід був пов'язаний з тим, що для досягнення мети - побудови електронного уряду, ефективніше працювати не з одним міністерством, у якого обмежені у цій сфері повноваження, а співпрацювати з усіма, у яких є інтерес створювати електронні послуги та рішення", - наголосила Мерило.

Вона також зазначила, що її настрої залишаються "позитивно бойовими", а відхід від порад міністру економіки лише позитивно вплинув на ініціативи щодо електронного уряду.

Нагадаємо, вчора стало відомо, що радниця міністра економіки Айвараса Абромавичуса, естонка Яника Мерило пішла з цієї посади.