ЄС збереже санкції проти Росії до виконання "Мінська", – Туск

Європейський Союз зберігатиме санкції проти Росії до повного виконання Мінських угод
Depo.Влада
24 листопада 2016 15:48
ФОТО: depo.ua

Про це заявив президент Європейської Ради Дональд Туск під час відкриття саміту Україна – ЄС, передає Depo.ua.

"Україна пережила непрості часі, росіяни анексували Крим і Севастополь та виступили агресором. Ми зробимо все, що в наших силах, щоб захистити її суверенітет. Ми продовжуємо підтримувати Мінський процес і санкції, пов’язані з утіленням Мінських домовленостей. Продовжуємо спецмісію ОБСЄ", - зазначив Туск.

Президент України Петро Порошенко додав, що санції будуть, "поки не буде відновлено український суверенітет включно з Кримом". 

Нагадаємо, що саміт стартував сьогодні. Очікується, що лідери відзначать важливість політичних та економічних реформ, а також необхідність продовження вже впроваджених раніше реформ. Під час переговорів може бути домовлено про виділення 15 млн євро на підтримку програми боротьби з корупцією, а також 140 млн євро на реформування державного управління; оголошено про початок нової програми на підтримку верховенства права, в основному через судові органи і реформу поліції. У ЄС кажуть, що також буде обговорюватися питання підписання угоди про обмін даними між Україною та Європолом. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада