Ахметов втратив Енергодар

Депутати Енергодарської міської ради Запорізької області висловили недовіру і звільнили з посади секретаря міськради і виконуючого обов'язки мера Павла Музику, якого пов'язують з олігархом Рінатом Ахметовим
Depo.Влада
25 березня 2015 06:20
ФОТО: depo.ua

 Про це інформує depo.ua з посиланням на видання "Індустріалка".

Повідомляється, що засідання сесії проходило в закритому режимі.

Сам Музика вважає, що на депутатів чинився тиск.

"Це тиск на депутатів міськради від атомної станції. З того моменту, як я, представник теплової електростанції, став секретарем міськради, у атомній станції були великі амбіції на те, що все це потрібно поміняти. На сесії сьогодні шляхом тиску на депутатів, а саме працівників атомної станції, прийняли таке рішення. Я переконував депутатів, що потрібно приймати бюджет, місто у нас коштує: лікарні, зарплати і т.д. Але вони грали в політику. Всі ці депутати, які сьогодні мене знімали з посади, у серпні 2014 вмовляли мене стати секретарем міськради", - прокоментував рішення музика.

Нагадаємо, Павло Музика почав виконувати обов'язки мера з 2 жовтня 2014 року, до цьго з серпня 2014 року він був секретарем міськради.

З 2002 по 2014 рік Музика працював головою профкому первинної профспілкової організації відокремленого підрозділу "Запорізька теплова електрична станція" ДТЕК Дніпроенерго".

Відзначимо, на минулих парламентських виборах в Енергодарі по мажоритарці обрали Володимира Бандурова, якого вважають людиною Клюєва.