Українське ембарго проти Росії запрацювало

Кабінет міністрів України у відповідь на продовження Росією продовольчого ембарго продовжив дію українських контрсанкцій до кінця 2017 року
Depo.Влада
11 липня 2016 14:46
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у постанові Кабінету міністрів № 417 від 6 липня 2016 року, передає depo.ua.

"Уряд продовжив до 31 грудня 2017 року дію заборони ввезення на митну територію України товарів, що походять з Росії, перелік яких затверджено постановою Кабінету міністрів від 30 грудня 2015 р. № 1147 "Про заборону ввезення на митну територію України товарів, що походять з Росії", - йдеться у документі.

Рішення прийняте для забезпечення національної безпеки України та у відповідь на продовження Росією торгівельних заборон та обмежень стосовно України.

"Прийняття постанови дозволить продовжити реалізацію заходів з економічної протидії країні, яка визнана агресором та сприятиме забезпеченню захисту національних інтересів, безпеки, суверенітету і територіальної цілісності України, її економічної самостійності, а також відновленню порушених прав, свобод і законних інтересів громадян України", - зазначається у постанові.

Постанова набирає чинності з дня її опублікування.

Нагадаємо, 29 червня президент Росії Володимир Путін продовжив до кінця 2017 дію продовольчого ембарго відносно держав, які ввели санкції проти Росії.

Російське ембарго діє для українських товарів з 1 січня 2016 року.

У відповідь уряд України затвердив торгові контрзаходи і заборонив поставки російських продуктів харчування, а також ряду інших товарів, сумарна вартість імпорту яких відповідає вартості забороненого Росією українського експорту.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада

Мітки: