Ельмар Брок: Санкції проти Росії працюють, вони діють

Голова комітету Європарламенту із закордонних справ Ельмар Брок вважає, що санкції проти Росії, введені у зв'язку з анексією Криму та діями РФ на сході України, досягають своєї мети
Depo.Влада
13 лютого 2016 19:29
ФОТО: depo.ua

Про це він повідомив кореспонденту Укрінформу, передає depo.ua.

"Я був у Москві кілька тижнів тому, і я знаю, що санкції працюють, вони діють", - заявив політик, додавши, що "потрібно дати зрозуміти Росії у черговий раз, що єдиною можливістю для зняття санкцій є виконання ними умов Мінська".

Брок підкреслив, що санкції - це "та зброя, яка у нас є, і ми повинні за неї триматися і не повинні здаватися".

Євродепутат сказав, що усім сторонам потрібно працювати над виконанням Мінська і дати чітко зрозуміти сторонам, що вони повинні виконати свої зобов'язання, і що обов'язком росіян є дотримання міжнародного права, яке вони порушили.

У той же час повідомляється, що Брок поки не бачить ніяких явних ознак того, що Путін готовий піти на компроміси щодо питання України. Проте, відзначив він, потрібно щоб і Київ виконав своє завдання у частині конституційної реформи.

"Те, що перемир'я на Донбасі є крихким і ситуація нестабільна, не повинно стати "алібі", відмовкою для того, щоб таку реформу не проводити", - додав політик.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада