Колишня «права рука» Якименка оголошений у розшук

Служба безпеки України оголосила в розшук колишнього першого заступника голови СБУ, керівника Антитерористичного центру Володимира Тоцького
Depo.Влада
27 січня 2015 16:47
ФОТО: depo.ua
Колишня «права рука» Якименка оголошений у розшук
Колишня «права рука» Якименка оголошений у розшук

Відповідна інформація розміщена на сайті МВС у розділі «Особи, які переховуються від органів досудового розслідування», повідомляє depo.ua.

Обвинувачується він за статтею 111, ч.1 - «державна зрада». Санкція даної статті, згідно з КК України, передбачає позбавлення волі на строк від 10 до 15 років.

Зник Тоцький, за даними МВС, 5 листопада 2014 року.

Нагадаємо, Тоцький був призначений главою Антитерористичного центру СБУ 12 листопада 2013 року тодішнім президентом України Віктором Януковичем.

За заявою Геннадія Москаля, Тоцький брав участь в організації штурму Будинку профспілок на Майдані Незалежності в ніч на 19 лютого 2014 року. Тоді під час пожежі загинули активісти Євромайдану, що знаходилися в будівлі, точна кількість жертв досі невідома.

До того як очолити Антитерористичний центр СБУ, Тоцький керував управлінням СБУ в Криму.

У 2010 році він видав посвідчення агента СБУ Дмитру Полонському, чиї дані повністю збігаються з даними того Полонського, який в самопроголошеному «уряді» анексованого Криму числиться «заступником голови ради міністрів», а також «міністром внутрішньої політики, інформації та зв'язку».

Нагадаємо, колишньому главі СБУ Олександру Якименку 12 березня 2014 року оголошено підозру в перевищенні посадових обов'язків, а також в незаконній організації терористичного угрупування. Він в числі інших високопоставлених чиновників режиму Віктора Януковича переховується в Росії, яка ігнорує вимогу України про його видачу.