Екс-глава львівських «регіоналів» поповнив лави «Айдару»

Колишній глава фракції Партії регіонів, депутат Львівської облради, 52-річний Ігор Грещук з першого вересня пішов воювати до АТО разом із добровольцями батальйону «Айдар»
Depo.Влада
23 вересня 2014 18:26
ФОТО: depo.ua
Екс-глава львівських «регіоналів» поповнив лави «Айдару»
Екс-глава львівських «регіоналів» поповнив лави «Айдару»

«Своїм вчинком мені хотілося довести, що жителі Львівської області не голослівні, а ділом можуть допомогти жителям сходу, які борються за Україну. Чому саме «Айдар»? У мене там служать друзі - один з депутатів Луганської облради та мер міста Олександрівка, я хотів підтримати саме їх. На вибори я не балотуюся, тому політичних цілей тут не шукайте», - розповів Грещук у коментарі «Сегодня.ua», передає ДеПо.

За словами Грещука, за 21 день служби в «Айдарі», дислокуючись у місті Щастя Луганської області, він встиг пройти курс патрулювання місцевості, стояв на блокпосту, ходив у розвідку, але під «шквальні кулі» поки не потрапляв.

«Своїм домашнім я сказав, що їду у відрядження. Але зустрів сусіда з батальйону територіальної оборони, і вже через нього дійшла інформація до моїх близьких, що я в АТО. Форму, шолом, бронежилет сам собі купив, а хто ж іще. Зараз їду ненадовго до Львова збирати для «Айдару» гуманітарну допомогу», - розповів доброволець.

Як повідомляв ДеПо, голова Надвірнянської районної ради Тернопільської області Михайло Іваночко самостійно визвався до військкомату.  Також заяву на добровільну мобілізацію до армії подав до військкомату голова Івано-Франківської обласної ради Василь Скрипничук.

Нагадаємо також, 8 вересня голова Кіровоградської ОДА Олександр Петік заявив, що написав заяву про звільнення з посади голови Кіровоградської обласної адміністрації та що має намір піти добровольцем до армії.