UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Джонсон планує "рокіровки" в уряді після Brexit

Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон, враховуючи, що країна вийшла з Європейського Союзу (Brexit), планує деякі кадрові перестановки в уряді

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на Reuters.

Зазначається, що про нові призначення Джонсон може повідомити вже сьогодні, 13 лютого.

Він також презентує нове бачення розвитку країни після Brexit, що допоможе подолати розбіжності між консерваторами.

За словами інсайдерів, близьких до Джонсона, зміни не будуть радикальними. Прем’єр-міністр планує, що оновлена ​​кадрова система закладе основи для уряду зараз і на майбутнє.

"Він хоче просувати покоління талантів, які будуть розвиватися далі в найближчі роки", – повідомило джерело видання.

Зазначається також, що оновлена ​​команда буде здатна "вилікувати розбіжності як в консервативній партії, так і в країні".

Передбачається, що новими членами уряду стануть жінки, оскільки раніше Джонсон заявляв про те, що "потрібно розвивати нові таланти" серед них.

Очікується також підвищення по службі Олівера Доудена, міністра в кабінеті міністрів, і Алока Шарма, міністра міжнародного розвитку.

Нагадаємо, дещо раніше Джонсон повідомив, що після Brexit Британія не дотримуватиметься стандартів ЄС.

Відомо також, що Єврокомісія опублікувала проект рекомендацій для переговорів із Британією.

Довідка: В ніч на 1 лютого Британія офіційно вийшла з Європейського Союзу. Згодом стало відомо, що ЄС відкрив диппредставництво в Лондоні після Brexit.

Також в Європарламенті уточнили зміни у структурі.

Угода між ЄС і Британією щодо Brexit передбачає впорядкований вихід Британії з блоку й охоплює права громадян, фінансові питання, перехідний період, протоколи з Ірландії та Північної Ірландії, Кіпру і Гібралтару.

Набуття чинності угоди означає початок перехідного періоду, який триватиме до 31 грудня 2020 року. Він потрібен для того, щоб громадяни й підприємства мали більше часу для адаптації до нових умов.

Впродовж нього ЄС і Британія мають узгодити нову та справедливу угоду щодо майбутнього партнерства на основі Політичної декларації, яку сторони узгодили в жовтні 2019 року.

Єврокомісія ухвалить широкі попередні рекомендації щодо проведення таких переговорів до 3 лютого, після чого Рада ЄС із загальних справ має затвердити мандат на переговори. Після цього сторони можуть формально розпочати переговорний процес.

Перехідний період може бути продовжено лише один раз на період до одного або двох років, якщо обидві сторони погодяться на це до 1 липня 2020 року.

Читайте також: В Європарламенті розповіли, що змінять у роботі після Brexit

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme