ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Джерело: Кремлівський куратор сепаратистських проектів в Україні курирував обмін Глищінскої і Діденко

Вчора в аеропорту Внуково відбувся обмін Солошенко і Афанасьєва на сепаратистів Глищінську і Діденка, який координував кремлівський куратор сепаратистських проектів в Україні Інал Ардзінба (заступник радника президента РФ Суркова)
Depo.Влада
15 червня 2016 19:14
ФОТО: depo.ua
Джерело: Кремлівський куратор сепаратистських проектів в Україні курирував обмін Глищінскої і Діденко
Джерело: Кремлівський куратор сепаратистських проектів в Україні курирував обмін Глищінскої і Діденко

Про це повідомляє наше джерело з посиланням на журналістів кремлівського пулу, які були присутні на обміні. Джерело зазначає, що присутність Ардзінби на обміні доводить причетність Росії до проектів по розвалу України, зокрема, до проекту по відділенню Бессарабії від України.

"Кремль використовує цей обмін для поліпшення своєї репутації. "Росіяни своїх не кидають!", "Яке благородство!"- Таких епітетів чекають в Кремлі після вчорашніх подій в аеропорту Внуково", - зазначив лідер руху "Україна без сепаратизму" Володимир Кучма. Він підкреслив, що Олена Глищінська давно є агентом Кремля в Бессарабії і відповідала за дестабілізацію цього регіону. "Послухайте, вона офіційно два скликання була помічником Віталія Барвіненка - чинного нардепа. Необхідно його допитати", - нарікає Кучма.

Кучма додав, що московський офіс по координації діяльності злочинних угруповань в Україні координує саме Ардзінба, який є вихідцем із злочинного клану так званої «республіки Абхазія». У роботі офісу бере участь «касир» Януковича Іван Аврамов, а також колишній глава РНБО і АП України Андрій Клюєв. Завдання провокаторів полягає в створенні механізму по здійсненню злочинів, в тому числі терористичних актів, для дестабілізації ситуації в Одесі і всій Україні. Робота «офісу» здійснюється через кавказьких «злодіїв в законі» і злочинців, які осіли на території України.

Нагадаємо 10 червня в ході брифінгу для журналістів в Одесі глава СБУ Василь Грицак заявив, що Инал Ардзінба є куратором сепаратистського проекту "Бессарабія", що охоплює 9 районів Одещини. "У нас є точні дані, що особисто Инал Ардзінба веде цей проект", - додав він.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада