Двом полоненим морякам потрібне медобстеження, - Денісова

Поранені військовополонені моряки станом на сьогодні почуваються добре, однак потребують додаткових обстежень та консультацій у лікарів

Про це повідомила Уповноважена ВР України з прав людини Людмила Денісова у відповідь на прохання прокоментувати стан здоров'я військовополонених Артеменка, Сороки та Ейдера, повідомляє Depo.ua з посиланням на Укрінформ.

"На наш погляд вони добре себе почувають, вони вигляд такий мають, що одужали. Тільки от в нас ще Василь Сорока, який має поранення і після операції одужує. Я його запитала сьогодні про стан здоров'я, він сказав "все добре, але трохи ще болить". І тому він ще вживає знеболювальні таблетки", - розповіла вона.

Омбудсвумен також розповіла, що адвокати вчора повідомили їй про необхідність повторного обстеження для Андрія Ейдера і, за словами Денісової, вона буде намагатись "зробити це через пані Москалькову".

"Щодо Андрія Артеменка - ще в офтальмолога потребує він консультації і лікування. І ми будемо намагатись також це зробити", - додала Денісова.

Нагадаємо, 17 квітня суд в Москві продовжив арешт чотирьом захопленим українським морякам.

У посольстві України на Росії 18 квітня пройде брифінг для послів ЄС щодо ситуації із військовополоненими моряками.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна