Двоє путінських "вовків" дісталися до ЄС через Фінляндію

Фінляндія впустила на свою територію двох членів російського мотоклубу "Нічні вовки"
Depo.Влада
2 травня 2015 21:59
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив представник Прикордонної охорони Фінляндії Яакко Рітола, передає depo.ua з посиланням на фінське видання Yle.

"Двоє чоловіків, які, як ми вважаємо, належать до клубу "Нічних вовків", в'їхали на територію Фінляндії", - сказав він.

Так, один чоловік прибув у четвер в Гельсінкі, де він сів на пором, що прямує до Швеції, другий - в'їхав у країну вчора через один з прикордонних пунктів Південно-Східної Фінляндії.

Рітола додав, що у обох чоловіків були всі необхідні для в'їзду в країну документи. Інших подробиць Прикордонна охорона не розкриває.

Цю інформацію підтвердив лідер "Нічних вовків" Олександр Залдостанов. За його словами, байкери "промарширують" по Берліну.

Нагадаємо, що окремі члени мотоклубу Залдостанова, який дружить із президентом Росії Володимиром Путіним, днями не змогли в'їхати до Німеччини, де вважають, що вони являють загрозу громадській безпеці. 

Раніше в Європі викликали широкий резонанс плани російського байк-клубу "Нічні вовки" провести мотопробіг за маршрутом Москва-Берлін, приурочений до 70-річчя перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Зокрема, невдоволення європейців викликав той факт, що "Нічні вовки" відкрито підтримували приєднання Криму, а деякі члени байк-клубу, ймовірно, брали участь у бойових діях в Донбасі.

У підсумку польські прикордонники відмовилися впустити учасників мотопробігу на територію Євросоюзу.