Дурнєв заявив, що Мосійчук бреше, і били його не страпоном

Один з кандидатів по 205-му округу Олексій Дурнєв розповів свою версію бійки, яка сталася сьогодні під час прес-конференції в Чернігові
Depo.Влада
21 липня 2015 16:50
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив в ефірі телеканалу "112-Україна", передає depo.ua.

Дурнєв, зокрема, заявив, що нардепи "Радикальної партії" Андрій Лозовий та Ігор Мосійчук з "тітушками" "накинулися на нього, завалили на підлогу і почали бити руками, ногами, палицею".

"Я там перебував як журналіст, як кандидат по цьому ж округу. Я був з Сашею Барабошко, Васею Крутчаком. Ми сиділи десь за 15 хвилин до прес-конференції, зайшов якийсь чоловік, який просив мене вийти, поговорити з ним пару хвилин, наполегливо. Я відмовився. Через кілька хвилину зайшов у залу Лозовий та Мосійчук з компанією "тітушок". Лозовий без розмов сказав, забирайся звідси, накинувся на мене, стягнув зі стільця і ​​підлетіла вся їх бригада, завалили на підлогу і почали бити руками, ногами, палицею. Побої ми знімати не будемо, в міліцію звертатися не будемо, в міліцію звертатися не будемо, ми з цими ... розберемося самі", - заявив Дурнєв.

Нагадаємо, сьогодні народні депутати від "Радикальної партії" Ігор Мосійчук та Андрій Лозовий побили одного з кандидатів по 205-му округу в Чернігові Олексія Дурнєва.

Зокрема, Мосійчук зробив шокуючу заяву про те, що, мовляв Дурнєв показував йому свій статевий орган.