Думчев звернув увагу Кличка на недоліки в його роботі

Лідер партії "Рух за реформи" і кандидат у мери Києва Сергій Думчев звернув увагу Віталія Кличка на недоліки в його роботі
Depo.Влада
12 жовтня 2015 12:20
ФОТО: depo.ua

Зокрема, лідер партії "Рух за реформи" сказав, що прибирати місто потрібно було протягом усього року мерства Кличка, а не проводити одиничний суботник напередодні виборів.

"Соромно піаритися за рахунок платників податків, та ще й на тому, що влада повинна робити щодня, а не тільки перед виборами. Я радий, що міська влада виділила цього року на озеленення мого міста безпрецедентну суму 128 млн грн. Я навіть не сумніваюся, що вона їх "освоїла". Ось тільки зеленішим Київ чомусь не став. Забудовники як нищили сквери і парки нашого міста, так і продовжують це робити. Це бачать усі кияни, тільки влада робить вигляд, що все нормально. Суботник мер і його свита організовують і відвідують чомусь лише напередодні виборів", - зазначає Сергій Думчев.

Думчев звернув увагу Кличка на недоліки в його роботі - фото 1

За словами лідера партії "Рух за реформи", він радий, що Кличко хоче зробити з Києва європейську столицю, але не розуміє, чому цілий рік для цього нічого не робилося.

"Я планую за рік не організувати один суботник і посадити одне дерево, а провести повноцінні реформи і змінити систему, зробивши життя киян кращим і комфортнішим. Разові піар-акції напередодні виборів, та ще й за рахунок виборців - це неповага до киян", - заявив Сергій Думчев.

А в той час, коли мер проводив суботник, мешканці будинку на бульварі Тараса Шевченка, 11 цілий день не могли виїхати з підземного паркінгу свого будинку.

Думчев звернув увагу Кличка на недоліки в його роботі - фото 2

Виявилося, що в рамках реконструкції дорожнього покриття на бульварі ремонтники прямо біля виїзду розкопали велику яму. Таким чином, з паркінгу не змогло виїхати більше 50 автомашин. При цьому, зазначають мешканці будинку, деякі мешканці через такий зневажливий підхід міської влади до проведення робіт запізнилися на потяги та літаки. Тепер мешканці будинку мають намір написати офіційну скаргу і звернутися до суду.

Більше новин політики читайте у розділі Влада. depo.ua.