Дуда запевнив Порошенка у готовності допомогти Україні забезпечити мир на Донбасі

Польща буде незмінно підтримувати зусилля України задля зміцнення незалежності і суверенності, а також модернізації і демократизації держави
Depo.Влада
23 серпня 2015 16:45
ФОТО: depo.ua

Як передає depo.ua, про це йдеться у привітанні від президента Республіки Польща Анджея Дуди з нагоди Дня Незалежності, яке процитувала прес-служба президента України.

"Спостерігаючи за ситуацією у східних регіонах України з увагою та турботою, запевняю вас, пане президенте, у готовності Республіки Польща до підтримки усіх дій з метою тривалого повернення миру і стабільності на всій території вашої країни", -зазначив Дуда.

"Вірю, що набуття чинності положень Угоди про асоціацію України з ЄС, у тому числі принципів вільної торгівлі, а також введення у найближчому майбутньому безвізового режиму з ЄС підтвердять європейський вибір України",  - йдеться у привітанні.

Також президент Польщі висловив сподівання, що стан відносин між державами буде втіленням добросусідства та справжнього стратегічного партнерства.

"Усвідомлюю, як багато зусиль та старань вимагає впровадження системних реформ в ситуації загрози, викликаної військовими діями, та прагну запевнити, пане президенте, що Польща буде незмінно підтримувати зусилля України задля зміцнення незалежності і суверенності, а також модернізації і демократизації держави", - додав Дуда.

Нагадаємо, за словами Анджея Дуди, для врегулювання ситуації на Донбасі потрібен інший формат за участю великих держав ЄС, США і сусідів України.