Дружківська міськрада не визнала "ДНР" і "ЛНР" терористами

Керівництво Дружківської міської ради Донецької області відмовилося вносити до порядку і розглядати питання про визнання "ДНР" і "ЛНР" терористичними організаціями незважаючи на численні вимоги городян
Depo.Влада
1 квітня 2015 14:21
ФОТО: depo.ua
Дружківська міськрада не визнала "ДНР" і "ЛНР" терористами
Дружківська міськрада не визнала "ДНР" і "ЛНР" терористами

Про це повідомили активісти, які були присутні на сесії міськради, пише місцеве видання "Дружківка".
Громадські організації Дружківки вже більше місяця домагаються того, щоб Дружківський міськрада визнала "ДНР" і "ЛНР" терористичними організаціями, а Росію - державою-агресором. Аналогічні рішення були прийняті міськрадами Слов'янська, Маріуполя та Краматорська ще в січні.

На сесії, яка відбулася 19 лютого, активістів та журналістів не допускали, так як депутати проводили сесію в закритому режимі.

На сесії 1 квітня були розглянуті кадрові питання. Депутати прийняли рішення скоротити кількість заступників міського голови та у зв'язку з цим звільнили Володимира Григоренко. Також депутати поміняли секретаря міськради. На цю посаду за пропозицією міського голови Валерія Гнатенка вибрали одіозного депутата, екс-завідуючу ГорОО Ірину Бучук, яка відома тим, після перевірок, які виявили серйозні порушення в системі освіти міста, пішла на пенсію.

На посаді завідуючої завідуючої ГорОО Бучук прославилася авторитарним стилем управління і репресіями проти педагогів. Кілька викладачів через суд домоглися скасування доган, винесених Бучук, а також відшкодування моральної шкоди. Ці кошти були виплачені з рахунків міського відділу освіти.
У квітні 2014 Бучук, як депутат міської ради від Партії регіонів, голосувала за проведення референдуму про визнання так званої «Донецької народної республіки».

Як повідомляв depo.ua, 27 csxyz Верховна Рада схвалила заяву про визнання Росії країною-агресором. Також Верховна Рада визнала «ДНР» і «ЛНР» терористичними організаціями.