Дружина Саакашвілі розповіла про його українські амбіції

Сандра Рулофс-Саакашвілі розповіла про амбіції Міхеїла Саакашвілі і небажання української еліти і західних країн бачити його на більш вагомій посаді в Києві
Depo.Влада
7 жовтня 2016 22:55
ФОТО: depo.ua

Про це вона розповіла у інтерв'ю RFI, передає Depo.ua.

За словами Сандри Рулофс-Саакашвілі, грати помітнішу роль в українській політиці її чоловікові не дозволяють українська еліта і західні партнери.

"Європейці та американці щодо мого чоловіка кажуть українській владі: "Одеса - добре, але ближче до Києва не підпускайте ..." Мій чоловік мені так пояснює, я припускаю, що все так і йде", - сказала вона.

Вона вважає, що в Одесі Міхеїл Саакашвілі, який займає там посаду голови обласної адміністрація України, вже виконав своє завдання:

"Якби у мого чоловіка був вибір, то він би хотів працювати в Києві. Поміняти там політику, боротися з корупцією. ... Його амбіція працювати в Києві, а не в Одесі. Я думаю, що він виконав там своє завдання", - додала вона.

На думку Сандри Рулофс-Саакашвілі, український народ не боїться амбіцій її чоловіка. В той же час в Європі і Америці його нібито називають "суперечливою фігурою". Рулофс-Саакашвілі вважає це несправедливим і пояснює таку думку непідкупністю Міхеїла Саакашвілі:

"Їм просто складно управляти, його складно налякати, а також корумпувати. Він любить ризикувати, він не боїться. Він не бере хабарів, тому для європейців він теж дуже примхливий".

Роботу Саакашвілі в Україні його дружина пояснює тим, що "він прекрасно розуміє, що якщо змінити Україну, то краще буде і для Грузії". Втім, вона при цьому згадує великі українські масштаби і те, що "у місцевих великі бізнес-інтереси".

За її словами, Саакашвілі не може брати участі в грузинській політиці після того, як він прийняв українське громадянство:

"... Тепер він українець. За грузинським законом це означає, що він не має політичних прав. Як іноземець він не має права навіть втручатися в передвиборну кампанію".

47-річна Сандра Рулофс-Саакашвілі прийняла грузинське громадянство і бере участь в парлментских виборах в Грузії як кандидат в депутати. Вибори пройдуть 8 жовтня.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада