Друг Путіна Орбан зненацька поспівчував Україні

Європа поки не надто добре себе показала стосовно покращення економічної ситуації в Україні
Depo.Влада
25 липня 2016 17:07
ФОТО: depo.ua

Про це заявив прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан, йдеться уповідомленні пресс-служби угорського уряду.

"Жодних ознак стабільності в Україні немає, країна втратила значну частину своєї території та населення. Попередня економічна структура впала, існування економіки залежить від зовнішнього фінансування, вартість засобів, необхідних для виживання, збільшилася" - сказав Орбан.

Він зазначив, що в цій ситуації Європа навряд чи зробила достатньо для допомоги процессу відновлення української економіки.

"З європейської точки зору ситуація в Україні є питанням совісті, а Європа на сьогодні не надто добре себе показує у цьому відношенні" - зазначив прем'єр Угорщини.

Нагадаємо, нинішній уряд Угорщини вже багато разів виступав за зняття санкцій, накладених на Росію через її агресію проти України. ЄС заявляє, що санкції, накладені у зв’язку з втручанням Росії на Донбасі, можуть зняти тільки після повного виконання Росією кількох пакетів домовленостей, укладених у 2014–2015 роках у білоруському Мінську і відомих разом як мінські домовленості.

У Євросоюзі уряд Орбана звинувачують у порушенні низки засад ЄС, серед того в галузі прав людини, свободи слова, незалежності судівництва тощо. Орбанові також закидають через його проросійські позиції й тісні відносини з Путіним.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада