Донецькі терористи незадоволені своєю «зарплатою»

Терористи в Новоазовському районі Донецької області незадоволені тим, що їм не виплатили грошову винагороду
Донецькі терористи незадоволені своєю «зарплатою»
Донецькі терористи незадоволені своєю «зарплатою»

Про це повідомив речник Інформцентру РНБО Андрій Лисенко сьогодні на брифінгу, передає depo.ua.

За його словами, серед терористів посилюються суперечності і збройні сутички за право грабувати мирних жителів Донбасу. «У Новоазовському районі Донецької області серед місцевих бойовиків поширюється невдоволення через невиплату грошової винагороди за свою брудну роботу», - зазначив Лисенко.

За його словами, зростає також і протистояння між ватажком стахановських «казаков-терористів» Павлом Дрьомовим і керівником бандформування «ЛНР» Ігорем Плотницьким. «Банда Дрьомова записала відеозвернення до світової громадськості й особисто до президента Росії Путіна, в якому звинуватила Плотницького в крадіжці вугілля», - повідомив Лисенко.

Він також зазначив, що в місті Ровеньки Луганської області бойовики «ЛНР» незаконно змушують місцеве населення перерахувати кошти на рахунки цієї терористичної організації як сплату боргів за комунальні послуги, які накопичилися з червня 2014 року. «Самозвані керівники південної Луганщини заявляють, що законні пільги для окремих категорій громадян відтепер відсутні», - повідомив Лисенко.

Як повідомляв depo.ua, 30 грудня стало відомо, що російські «казакі», які контролюють кілька міст Луганщини, вимагають відставки глави самопроголошеної Луганської народної республіки Ігоря Плотницького, звинувативши його в крадіжці і проведенні «виборів» за допомогою шантажу.