Донецькі терористи незадоволені своєю «зарплатою»

Терористи в Новоазовському районі Донецької області незадоволені тим, що їм не виплатили грошову винагороду
Depo.Влада
1 січня 2015 14:54
ФОТО: depo.ua
Донецькі терористи незадоволені своєю «зарплатою»
Донецькі терористи незадоволені своєю «зарплатою»

Про це повідомив речник Інформцентру РНБО Андрій Лисенко сьогодні на брифінгу, передає depo.ua.

За його словами, серед терористів посилюються суперечності і збройні сутички за право грабувати мирних жителів Донбасу. «У Новоазовському районі Донецької області серед місцевих бойовиків поширюється невдоволення через невиплату грошової винагороди за свою брудну роботу», - зазначив Лисенко.

За його словами, зростає також і протистояння між ватажком стахановських «казаков-терористів» Павлом Дрьомовим і керівником бандформування «ЛНР» Ігорем Плотницьким. «Банда Дрьомова записала відеозвернення до світової громадськості й особисто до президента Росії Путіна, в якому звинуватила Плотницького в крадіжці вугілля», - повідомив Лисенко.

Він також зазначив, що в місті Ровеньки Луганської області бойовики «ЛНР» незаконно змушують місцеве населення перерахувати кошти на рахунки цієї терористичної організації як сплату боргів за комунальні послуги, які накопичилися з червня 2014 року. «Самозвані керівники південної Луганщини заявляють, що законні пільги для окремих категорій громадян відтепер відсутні», - повідомив Лисенко.

Як повідомляв depo.ua, 30 грудня стало відомо, що російські «казакі», які контролюють кілька міст Луганщини, вимагають відставки глави самопроголошеної Луганської народної республіки Ігоря Плотницького, звинувативши його в крадіжці і проведенні «виборів» за допомогою шантажу.