Добкін просить суд відпустити його на поруки чи особисте зобов'язання

Народний депутат з фракції "Опозиційний блок" Михайло Добкін просить суд застосувати до нього запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання або поруки

Про це він заявив у Печерському райсуді Києва, передає Depo.ua з посиланням на "Радіо Свобода".

"Я вважаю, що я маю право як людина, яка сама має довести свою невинність. Я хочу, щоб до мене застосували абсолютно нормальні демократичні запобіжні заходи у вигляді або поруки народних депутатів, або мого особистого зобов'язання приїжджати і брати участь в усіх слідчих діях", – сказав Добкін.

Добкін заявив, що скасував всі закордонні поїздки і здав всі свої закордонні паспорти.

"Я ходжу і ходив до цього (викликався як свідок) на всі виклики слідчих і готовий співпрацювати зі слідством, тому що мені важливо встановити істину і показати, що все, що зараз робиться, – це абсолютна політика", – додав депутат.

Він також заявив, що не планує покидати територію України.

Нагадаємо, прокуратура просить суд взяти народного депутата з фракції "Опозиційний блок" Михайла Добкіна під арешт, а розмір застави визначити у розмірі не менше 150 мільйонів гривень.

Сам Добкін заявив, що у нього немає 150 млн грн на заставу.

Нагадаємо, 15 липня Печерський суд розглядає питання про обрання запобіжного заходу нардепу Михайлу Добкіну.

14 липня Генеральна прокуратура недовго допитувала народного депутата з фракції "Опозиційний блок" Михайла Добкіна. Луценко на допит не приїхав. Добкін приніс на допит у ГПУ всі свої паспорти.

13 липня народні депутати підтримали подання генпрокурора України щодо зняття недоторканності та арешт з нардепа "Опозиційного блоку" Михайла Добкіна.

Як відомо, Головне слідче управління ГПУ з 8 листопада 2014 року розслідує вчинення у 2008 році посадовими особами Харківської міськради, коли нею керував Добкін, кримінальних правопорушень, передбачених ст 190 (шахрайство), ст 191 (розкрадання), ст. 255 (створення злочинної організації), ст. 364 (зловживання). Були проаналізовані документи на надання будівельних ділянок для двох ЖБК - "Авантаж" та "Житлобуд-1", незаконне відчуження земель на території Харкова для цих кооперативів площею 77,8 га. Загальна сума збитків за оціночною вартістю землі понад 226 млн грн. Тобто засновники будівельної компанії назвали ЖБК те, що не є кооперативом (бо він має бути створений фізичними особами), щоб економити на сплаті податків. А Харківська рада все одно надала їм землю.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme