Для "ліквідації" Януковича в Крим прилітали Аваков і Наливайченко, – екс-охоронець

Під час перебування екс-президента-втікача Віктора Януковича у Криму в 2014 році для його полонення чи ліквідації на територію півострова прилітали голова МВС Арсен Аваков, а також голова СБУ Валентин Наливайченко з "Альфою" та "іноземними бойовиками"

Про це повідомив екс-співробітник УДО Сергій Бернадський під час засідання Оболонського районного суду міста Києва, передає Depo.ua.

"У Криму була інформація про те, що я чув від Кобзаря (екс-керівника служби безпеки президента Костянтина Кобзаря – ред.), що в Крим прибули Аваков, Наливайченко. З ними були бійці підрозділу "Альфа", також прибув літак з бойовиками, серед яких були англомовні, тобто, іноземці були, з метою захоплення президента, його полонення чи фізичного усунення", – розповів він.

Бернацький додав, що у грудні 2013 – лютому 2014 року охорона тодішнього президента постійно отримувала інформацію про погрози життю Януковича.

"У цей період служба із забезпечення безпеки президента Віктора Януковича велася в посиленому режимі. Це було пов'язано з надходженням інформації про загрозу життю президента", – пояснив він.

Нагадаємо, схоронець Януковича розповів про полювання на шефа.

Бернацький також розповів, як Януковича хотіли ліквідувати у Харкові.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна