Для більшості росіян бойовики Донбасу важливіші за українців, – опитування

Більшість росіян виступають проти припинення підтримки бойовиків на окупованих територіях Донбасу заради поліпшення відносин з Україною
Depo.Влада
22 вересня 2015 13:52
ФОТО: depo.ua

Про це свідчить опитування Всеросійського центру вивчення суспільної думки, повідомляє depo.ua з посиланням на сайт центру.

Так, на запитання, варто чи не варто Росії заради поліпшення відносин з Україною і Заходом припинити будь-яку підтримку "ополченців Донбасу", 58% опитаних обрали відповідь "не варто", 15% зазначили - "не варто прагнути поліпшення відносин з Україною і Заходом", лише 11% респондентів вказали, що "Росії варто припинити підтримку ополченців Донбасу заради поліпшення відносин з Україною і Заходом". Вагалися з відповіддю - 16%.

При цьому тільки 5% опитаних вважають, що відносини Росії й України за останній місяць "поступово нормалізуються", 42% відповіли - "не стає ні краще, ні гірше, практично не змінюються", ще 44% респондентів вважають, що відносини стають дедалі напруженішими, помітно погіршуються, 9% - вагалися з відповіддю.

Крім того, 29% опитаних назвали відносини між двома країнами "ворожими", 38% - "напруженими", 11% - "прохолодними", 9% - "нейтральними", 2% - "досить теплими", 2% - "добросусідськими", 4% - "дружніми". Вагалися з відповіддю 5%.

Всеросійське опитування  проведено 5-6 вересня 2015 р. Опитано 1,6 тис. осіб у 132 населених пунктах у 46 областях, краях і республіках Росії. Статистична похибка не перевищує 3,5%.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.