Дихне сказав, із ким першим сконтактував після трагедії літака МАУ в Ірані

Президент авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" (МАУ) Євгеній Дихне повідомив, що після того, як дізнався про трагедію Boeing-737 в Ірані, почав безпосереднє спілкування із секретарем РНБО Олексієм Даніловим й очільником МЗС Вадимом Пристайком

Про це він заявив у інтерв'ю LB.ua, передає Depo.ua.

"Зараз важко в точності відтворити події. Я почав безпосередньо контактувати з Олексієм Даніловим (секретар РНБО) і Вадимом Пристайком (очільник МЗС). Це були мої основні контакти. Потім вони дали (контакти, – ред.) для комунікації з різних питань юристів… На певному етапі на контакті з'явився Кирило Тимошенко з Офісу президента. З'явилося узгодження спільних дій із Офісом президента", – розповів Дихне.

Він зауважив також, що це, в основному, стосувалося "збору комісії (яка вирушила від України до Ірану для надання допомоги в пошуковій операції та розслідуванні причин катастрофи, – ред.), хто із фахівців повинен до неї увійти". 

"Ми багато радилися, як все правильно робити, піднімали кожен свою інформацію та обговорювали", – додав Дихне й зазначив, що в Ірані нині перебувають три фахівці від МАУ – відповідальний за льотну роботу, за операційну безпеку та за технічні параметри літака.

Дихне пояснив, що на той момент, "окрім обов'язкових дій компанії у такій ситуації, які прописані в регламенті, нам було дуже важливо зрозуміти, що саме сталося".

"Паралельно ми моделювали можливі варіанти. Інформацію, яка з'явилася в ЗМІ першою – про катастрофу через несправність двигуна, ми від самого початку визначили як фейк. Це було дуже сумнівно", – підсумував президент МАУ.

Нагадаємо, дещо раніше стало відомо, що для розслідування катастрофи літака МАУ Іран створить спецсуд.

Повідомлялося також, що експерти МАУ залишаються в Ірані у повному складі.

Довідка: 8 січня невдовзі після зльоту з тегеранського аеропорту імені Імама Хомейні розбився літак Boeing-737 української авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" (МАУ).

Внаслідок трагедії загинули 167 пасажирів і 9 членів екіпажу.

11 січня Іран офіційно визнав, що збив український пасажирський літак "Міжнародних авіаліній України", але наголосив, що зробив це випадково.

Дещо пізніше відповідальність за збиття літака МАУ взяло на себе елітне військово-політичне формування Ірану Корпус вартових Ісламської революції, а головний командир КВІР Хосейн Саламі вибачився за трагедічну "помилку".

 

Читайте також: Іран збив український пасажирський літак (ХРОНІКА)

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme