Жебрівський оголосив про початок націоналізації бізнесу Януковича-молодшого

Старший син колишнього президента України Олександр Янукович як і раніше веде бізнес на Донбасі, але держава розпочала процедуру націоналізації його вугільних фабрик
Depo.Влада
27 липня 2015 12:52
ФОТО: depo.ua

Як передає depo.ua, про це в інтерв'ю "ЛІГАБізнесІнформ" заявив глава Донецької ОДА Павло Жебрівський.

"Так, сьогодні є бізнеси, які прямо або опосередковано належать МАКО", - підтвердив він.

При цьому на запитання, чи планує держава повертати в свою власність контрольовані Януковичем збагачувальні фабрики і поклади вугілля, Жебрівський заявив, що процес запущений. "Цим і прокуратура займається, і Служба безпеки. Але за помахом чарівної палички нічого не відбудеться. Сподіваюся, ми ці речі прискоримо і повернемо".

Нагадаємо, син Януковича раніше входив до сотні найбагатших українців. У нього були інтереси в будівельному бізнесі, вуглепромі, енергетиці та банківській сфері.

З весни цього року стосовно фірми "Мако трейдинг" Олександра Януковича розслідується кримінальна виробництво за підозрою у фінансуванні тероризму.

Нагадаємо, на розгляді Печерського райсуду Києва знаходиться 4 клопотання ГПУ щодо застосування процедури заочного засудження стосовно Віктора Януковича, екс-віце-прем'єра Сергія Арбузова, екс-глави Міндоходов Олександра Клименка та Олександра Стащенка