Депутати прийняли закон про соцвиплати мешканцям Донбасу

Депутати прийняли закон, який стосується гарантій жителям АТО
Depo.Влада
13 січня 2015 13:43
ФОТО: depo.ua
Депутати прийняли закон про соцвиплати мешканцям Донбасу
Депутати прийняли закон про соцвиплати мешканцям Донбасу

Про це повідомив кореспондент depo.ua.

Закон, зокрема, стосується встановлення додаткових гарантій захисту прав громадян, які проживають на територіях проведення антитерористичної операції та обмеження відповідальності підприємців виконавців/виробників житлово-комунальних послуг у разі несвоєчасного здійснення платежів за спожиті енергетичні ресурси. За закон №0962 віддали голоси 267 народних депутатів.

Передбачається, що закон встановить гарантії захисту житла та майна людей, що проживають на території проведення АТО або які були переселені в іншу частину України з цього регіону.

У документі також передбачено до 31 грудня 2015 року виплатити таким громадянам заборгованість по зарплаті, стипендіях, пенсіях.

Ним також встановлено мораторій на примусову реалізацію житла громадян на цих територіях, а також на нарахування та стягнення пені з інших штрафних санкцій енергопостачальними компаніями у разі несвоєчасного здійснення платежів за спожиті енергетичні ресурси підприємствами-виконавцями/виробниками житлово-комунальних послуг, які надають такі послуги в зоні АТО.