Депутати висловлять невдоволення послу США відсутністю підтримки дій Сакварелідзе

Група народних депутатів України, що складається з членів фракцій БПП і БЮТ-Батьківщина, планує найближчим часом зустрітися з послом США в Україні Джеффрі Пайєттом, щоб висловити своє невдоволення відсутністю реальної підтримки Заходу проведенню реформ правоохоронної системи
Depo.Влада
3 грудня 2015 19:04
ФОТО: depo.ua

Депутати хочуть звернути увагу посольства на те, в яких умовах доводиться працювати заступнику Генерального прокурора України Давиду Сакварелідзе і як йому протистоїть система. Про це повідомив один з членів фракції БПП, який попросив не публікувати його ім'я до повного формування групи депутатів для зустрічі з послом, передає depo.ua з посиланням на comments.ua

"Ми ризикуємо втратити людей, зацікавлених у справжніх реформах. У результаті ми залишимося один на один з колишніми прокурорами," - поділився парламентарій.

"Нам відомо про факти, коли до Сакварелідзе зверталися зі скаргами на прокурорів-корупціонерів, і потім ці скарги апаратом ГПУ передавалися на розгляд цим же прокурорам! І ці ж прокурори готували відповіді, в яких писали, що ніяких порушень в їхніх діях немає. Нонсенс".

Депутати планують підняти під час зустрічі питання про посилення підтримки дій Давида Сакварелідзе, який, на думку парламентаріїв, змушений самостійно протистояти найвпливовішим корупціонерам.

"Невже Захід не бачить, як українські політики і "особливо наближені" не дають можливості навести порядок? Чесності і порядності однієї людини - недостатньо для реальних змін", - говорить депутат.

Нагадаємо, ЗМІ неодноразово писали про те, що корупціонери всередині Генеральної прокуратури України незадоволені спробами Давида Сакварелідзе реформувати правоохоронну систему.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада