Депутати не розглянули візи з Росією, Парубій закрив Раду

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій закрив засідання Верховної Ради. Проект постанови про введення візового режиму з Росією депутати не розглянули
Depo.Влада
6 жовтня 2016 18:59
ФОТО: depo.ua

Так, депутати прийняли закон про продовження мораторію на продаж землі, потім розглянули законопроект про створення Державного дорожнього фонду. Аби встигнути розглянути ці рішення, Парубій продовжив засідання Ради на 15 хвилин. Однак цього часу виявилося недостатньо, щоб розглянути питання про візи, і спікер закрив засідання парламенту.

Лідер фракції БПП Ігор Гринів у коментарі УП зазначив, що парламент просто не встиг дійти до постанови про візи, передає Depo.ua з посиланням на "Українську правду".

"Чому не голосували за візовий? Тому що ми встигли проголосувати за інші законопроекти, ми ж дурня не валяли", - сказав Гринів.

Нагадаємо, що Верховна Рада мала у четвер розглянути проект постанови 4030 про "звернення до Кабінету Міністрів України щодо припинення дії Угоди між Урядом України і Урядом Росії про безвізові поїздки громадян України і Росії".

Більше новин політики читайте на Depo.Влада