Денісова розповіла, як її брутально не пустили до Сенцова

Українського омбудсмена Людмилу Денісову без пояснень не пропустили до Олега Сенцова і попросили викинути колонію міста Лабитнангі, де утримують українського режисера

Поо це вона розповіла в ефірі "112 Україна", передає Depo.ua.

"Сьогодні ми приїхали в колонію, де утримується Олег Сенцов. Нас пустили в колонію, ми зустрілися з начальником закладу і приїхав начальник управління виконання покарань Ямало-Ненецького округу. В досить жорсткій формі, практично без пояснень заявив, що мене не пропустить і недопустить моєї зустрічі з Сенцовим", - сказала омбудсмен.

За словами Денісової, чиновник пояснив причину відмови у зустрічі так: "Він російський громадянин, а ви не маєте права зустрічатися з російським громадянином. і я так вирішив".

"Я йому запропонувала подзвонити до його керівництва у Москві. бо ми вирішували питання зустрічі з нашими політв'язнями через москву. Він відмовився тедефонувати: "Це моє рішення я його прийняв. Прошу вас покинути територію колонії", - зазначила вона.

Також він відмовився розповісти Денісовій про стан здоров'я Олега Сенцова.

"Нас вивели за браму. Ми сказали, що будемо домагатися зустрічі, будемо зв'язуватися з Москвою, з омбудсменом, щоб нам організували допуск. Ми досі перебуваємо під колонією, проводимо переговори, але я розумію, що наші переговори з російською уповноваженою зайшли у глухий кут. Москалькова наполягає, щоб завтра ми з нею розпочали візит в Омськ,а потім, щоб вона поїхала в Херсон до Вишинського, а потім колись, може після 22 червня, що не факт, дадуть можливість відвідати Сенцова", - розповіла омбудсмен.

"Я їй наголосила, що Олег Сенцов за рамками всіх переговорів, оскільки він голодує. На це Москальова мені кілька разів сказала, що Сенцов уже припинив голодування і що його стан контролюють. Я сказала, що мені потрібні документи, які підтверджують, що він припинив голодування. Документи написані Сенцовим власноруч", - додала вона.

За словами Денісової, Москалькова доручила уповноваженому з прав людини Ямало-Ненецького округу розповісти про стан здоров'я Сенцова, бо він нібито відвідував режисера. Як з'ясувалося він був у Сенцова 5 червня.

"Цей Анатолій Іванович розповів, що Сенцову почали вводити поживні речовини, що він чудово почувається, бадьорий і веселий", - сказала вона.

Також Денісова переконана, що сьогодні їй не вдасться зустрітися з Сенцовим і вона полетить у Москву, щоб там домагатися зустрічі з ним.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook