Демчишин назвав умови подальших переговорів з Росією

Україна готова продовжувати переговори про умови постачання газу з Росією. Головна умова української сторони - обґрунтована та економічно вивірена ціна, а також зрозуміла формула на весь період опалювального сезону 2015-2016 рр
Depo.Влада
1 липня 2015 14:42
ФОТО: depo.ua

Про це заявив міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин, коментуючи підсумки тристоронніх переговорів у Відні, передає depo.ua з посиланням на прес-службу відомства.

"Запропонована російською стороною формула розрахунку ціни на газ не є ні обгрунтованою, ні економічно вивіреної. Станом на зараз нам безапеляційно пропонують ціну, яка вище ціни реверсного постачання з Європи. Ми ж прекрасно розуміємо, що російський газ на східному кордоні повинен бути дешевшим , оскільки не враховує вартість транзиту", - заявив Демчишин.

Міністр також зазначив, що Україна готова до обговорення і сподівається на продовження дискусії за сприяння європейських партнерів для досягнення взаємовигідного рішення щодо закупівлі газу на весь опалювальний сезон 2015-2016 рр.