Демчишин наказав провести люстраційні перевірки в Міненерго

Міністр енергетики і вугільної промисловості України Володимир Демчишин доручив провести в апараті Міністерства енергетики і вугільної промисловості України перевірки, передбачені законом України "Про очищення влади"
Depo.Влада
23 березня 2015 22:32
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у наказі міністра №172 від 23 березня 2015 року, повідомляє depo.ua.

У документі сказано: провести у апараті Міністерства енергетики і вугільної промисловості України перевірку, передбачену законом, окрім Міністерства енергетики і вугільної промисловості України щодо:

1.Керівників структурних підрозділів міністерства, визначивши днем початку проведення перевірки 30 березня 2015 р.;

2.Інших посадови осіб, визначивши днем початку проведення перевірки 18 жовтня 2015 р.

Міністр енергетики і вугільної промисловості визначив відповідальним за проведення перевірки Управління по роботі з персоналом Ковальова І. В.

Також документом доручається працівникам структур підрозділів у десятиденний строк з дня з дня початку проведення перевірки подати до управління роботи з персоналом власноруч написану заяву про те, що до неї застосовуються або не застосовуються заборони, визначені частиною 3 та 4 статті 1 закону України "Про очищення влади" про згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей щодо неї.

Нагадаємо, в українських судах розглядається майже 400 позовів про поновлення на посаді чиновників, звільнених за законом «Про очищення влади (люстрації)».

Мітки: