Деконаїдзе пройнялася гордістю через протест екс-міліціонерів

Керівник Національної поліції України Хатія Деконаїдзе вважає, що сьогоднішній протест правоохоронців під МВС свідчить про правильність обраного шляху у реформуванні поліції
Depo.Влада
13 грудня 2015 21:49
ФОТО: depo.ua

Про це вона заявила в коментарі ТСН, передає depo.ua.

"Коли ми розпочинали реформу, то цей протест був очікуваним. Бо жодна реформа, особливо реформа поліції, без спротиву системи просто не відбувається. Бо є система, яка буде чинити спротив. Але, якщо хтось думає, що я в цій битві – одна, то помиляються. Тому що я дуже вдячна за підтримку міністра (Арсена Авакова, - ред.), вдячна за підтримку уряду та президенту. Ці люди (протестувальники, - ред.), які сьогодні вийшли, не дочекались апеляції, бо вони точно знали, що апеляцію не виграють. Я більше скажу, що ми пишаємося, що ці люди вийшли на вулицю", - сказала Деконаїдзе.

Вона пояснила, що таке невдоволення екс-міліціонерів свідчить, що "ми все робимо правильно".

"Реформа Національної поліції – найбільш очікувана реформа народу України. І єдине, що хочу сказати суспільству, – повірте нам. Ми знаємо, що робимо. І повірте нам, ми не хочемо бачити людей, які були у схемах особистого збагачення 20-25 років, в нових рядах Національної поліції", – зазначила Деканоїдзе.

Вона додала, що перебуває в Америці, бо віце-президент США Джо Байден особисто попросив інформувати його та його офіс, як триває реформа поліції.

Нагадаємо, що станом 8 грудня в Києві і області, звідки почалося переатестація, тестування не пройшли 30% поліцейських. Сьогодні дехто з них безуспішно протестував під МВС.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада