Дебальцеве готують до повної евакуації. Волонтери просять про допомогу

4-5 лютого волонтерський проект «Вернись живым» спільно з ОБСЄ організовує «зелений коридор» для вивозу людей із Дебальцевого Донецької області
Дебальцеве готують до повної евакуації. Волонтери просять про допомогу
Дебальцеве готують до повної евакуації. Волонтери просять про допомогу

«Необхідні великі тридверні автобуси міського типу (ЛАЗ, Богдан і т.д.), з них легко вистрибувати під час обстрілу. Вони себе вже непогано зарекомендували. Крім цього, потрібні мікроавтобуси (Богдан, Еталон, Спринтер). Вони необхідні, щоб швидко вивозити людей з передмість. В першу чергу лежачих хворих, дітей і старих, які не в змозі самі дійти до зупинки», - пояснили в організації, передає depo.ua.

Разом з тим, як повідомили в прес-службі столичного міського голови, в суботу, 31 січня, КП «Київпастранс» відправив у зону АТО три автобуси, щоб евакуювати з Дебальцевого сотні мирних жителів, які не мали можливості самостійно виїхати з міста.

«Виїжджаючи з біженцями, колона столичних автобусів потрапила під обстріл терористів. В результаті двоє водіїв отримали поранення, а одну машину довелося залишити на місці обстрілу. Сьогодні обидва водії перебувають у київській лікарні швидкої допомоги», - повідомили в прес-службі мера.

Як повідомляв depo.uaукраїнські військові утримують місто Дебальцеве Донецької області, проте їх атакують з чотирьох напрямків. В активних бойових діях приймають участь близько 3,5 тис. бойовиків, проте вони несуть великі втрати.