Дебальцеве готують до повної евакуації. Волонтери просять про допомогу

4-5 лютого волонтерський проект «Вернись живым» спільно з ОБСЄ організовує «зелений коридор» для вивозу людей із Дебальцевого Донецької області
Depo.Влада
3 лютого 2015 17:39
ФОТО: depo.ua
Дебальцеве готують до повної евакуації. Волонтери просять про допомогу
Дебальцеве готують до повної евакуації. Волонтери просять про допомогу

«Необхідні великі тридверні автобуси міського типу (ЛАЗ, Богдан і т.д.), з них легко вистрибувати під час обстрілу. Вони себе вже непогано зарекомендували. Крім цього, потрібні мікроавтобуси (Богдан, Еталон, Спринтер). Вони необхідні, щоб швидко вивозити людей з передмість. В першу чергу лежачих хворих, дітей і старих, які не в змозі самі дійти до зупинки», - пояснили в організації, передає depo.ua.

Разом з тим, як повідомили в прес-службі столичного міського голови, в суботу, 31 січня, КП «Київпастранс» відправив у зону АТО три автобуси, щоб евакуювати з Дебальцевого сотні мирних жителів, які не мали можливості самостійно виїхати з міста.

«Виїжджаючи з біженцями, колона столичних автобусів потрапила під обстріл терористів. В результаті двоє водіїв отримали поранення, а одну машину довелося залишити на місці обстрілу. Сьогодні обидва водії перебувають у київській лікарні швидкої допомоги», - повідомили в прес-службі мера.

Як повідомляв depo.uaукраїнські військові утримують місто Дебальцеве Донецької області, проте їх атакують з чотирьох напрямків. В активних бойових діях приймають участь близько 3,5 тис. бойовиків, проте вони несуть великі втрати.