Чубаров розповів, як татари змусять окупантів Криму відмовитися від світла

Російська влада, ймовірно, не стане підписувати договір з Україною на постачання електроенергії саме до Автономної Республіки Крим
Depo.Влада
15 грудня 2015 17:02
ФОТО: depo.ua

Про це під час брифінгу в Києві заявив голова меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України Рефат Чубаров, передає depo.ua.

"Якщо Верховна Рада не спроможеться заборонити, то хай знайдеться в Україні хоча б один чиновник, який буде підписувати документ, в якому буде написано "Кримський федеральний округ". Це подібно політичній смерті. Не буде в Україні чиновника, який підпише такий договір. Але чи піде Росія, на те, щоб в документі визнати Автономну Республіку Крим – у нас є свої міркування. Таким чином окупанти залишать самі український півострів без електроенергії з материка", - пояснив Чубаров.

Нагадаємо, що в Криму відчувається гострий дефіцит електрики з вечора 21 листопада, коли невідомі підірвали в на Херсонщині усі ЛЕП, що ведуть на півторів. 2 грудня президент Росії Володимир Путін особисто "вмикнув" першу нитку так званого енергомосту з Кубані в Крим,  а 15 грудня - другу нитку, однак це не допомогло вирішити проблему з електропостачанням. 

Активісти енергоблокади погодилися з 8 грудня увімкнути одну ЛЕП, однак пообіцяли продовжити енергоблокадуякщо Верховна Рада на офіційному рівні не заборонить постачання на півострів електрики.