Чубаров пояснив, чому Крим підключили до лінії "Каховська"-"Титан"

Активісти енергоблокади Криму дозволили підключити лінію "Каховська"-"Титан", оскільки вона є найменш потужною з чотирьох
Depo.Влада
15 грудня 2015 15:01
ФОТО: depo.ua

Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив лідер Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, передає depo.ua.

"До Криму ведуть 4 гілки, які постачали від 850 МВт до 1200 МВт електроенергії. Ці три гілки які зараз не відновлені, можуть подавати до 650 МВт кожна. Вони є більш потужними, тому ми надали дозвіл на енергопостачання за найменш потужною гілкою. 220МВт і все. Крим більше не отримує", - сказав він.

За його словами, версії, за якими  лінію "Каховська"-"Титан" підключили, бо вона живить завод олігарха Фірташа не відповідають дійсності.

Нагадаємо, що в Криму відчувається гострий дефіцит електрики з вечора 21 листопада, коли невідомі підірвали в на Херсонщині усі ЛЕП, що ведуть на півторів. 2 грудня президент Росії Володимир Путін особисто "вмикнув" першу нитку так званого енергомосту з Кубані в Крим, однак це не допомогло вирішити проблему з електропостачанням.

Активісти енергоблокади погодилися з 8 грудня увімкнути одну ЛЕП, однак пообіцяли продовжити енергоблокадуякщо Верховна Рада на офіційному рівні не заборонить постачання на півострів електрики.

15 грудня Путін запустив другу лінію енергомосту з Кубані до окупованого Криму.

Читайте також:

Енергоблокада Кр