Чубаров: новий кримськотатарський канал в Криму буде рупором окупантів

Лідер Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявляє, що створений незаконною владою Криму новий кримськотатарський телеканал буде інструментом російської пропаганди
Depo.Влада
10 червня 2015 13:43
ФОТО: depo.ua

Про це Чубаров заявив в інтерв'ю Радіо Свобода, передає depo.ua.

"Вони обіцяють створити нову, як вони кажуть, "суспільну" телерадіокорпорацію. Але її буде повністю контролювати їхній Комітет у справах національностей. То ж чого можна очікувати від контрольованої державою компанії?" - сказав Чубаров.

Раніше у вівторок, 9 червня, російська "Рада міністрів" окупованого Криму створила автономну некомерційну організацію "Суспільна кримськотатарська телерадіокомпанія" (СКТ).

Засновником телеканалу призначено державний комітет у справах міжнаціональних відносин і депортованих громадян окупаційного "уряду" Криму.

Із 1 квітня 2015 року перший кримськотатарський телеканал ATR був вимушений припинити мовлення через те, що до кінця березня йому за кілька спроб не вдалося зареєструватися як ЗМІ згідно з російським законодавством. Відразу після припинення мовлення ATR окупаційна влада Криму виступила з ініціативою створення власного "суспільного кримськотатарського телебачення".