Чорний маразм Азарова: МВФ вбиває українців

Колишній прем'єр України Микола Азаров вважає, що заради отримання фінансової допомоги від Міжнародного валютного фонду влада України готова заплатити надто велику ціну
Depo.Влада
12 серпня 2015 14:10
ФОТО: depo.ua

Про це він написав у своєму "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Якщо хтось думає, що Україна є незалежною країною і нею керує Порошенко, Яценюк і Ко, то вони глибоко помиляються. На ділі ж, клерки місії МВФ у Києві від початку до кінця диктують київському режиму, що і як він може робити, які закони і рішення він може приймати, а які не може", - написав Азаров, коментуючи лист української влади директору-розпоряднику МВФ з проханням про надання кредиту.

На думку Азарова, у цьому документі міститься образливе для незалежної країни зобов'язання -  проводити попередні консультації з МВФ з приводу прийняття будь-яких заходів фінансово-економічної політики.

"Ще ніколи раніше Україна не брала на себе настільки образливих, принизливих, а найголовніше - вбивчих для її народу зобов'язань", - зауважує екс-прем'єр України.

Азаров додає, що в україні рівень інфляції зашкалює, рівень валютних депозитів знижується, населення, зважаючи на скорочення своїх доходів, змушене витрачати свої валютні заощадження, щоб забезпечити елементарне виживання, а "ніяких заходів компенсації для людей Київ не передбачує, стрибайте далі".

За його словами, влада планувала зростання економіки, а отримавши спад, причому катастрофічний в мірках світової економіки, заявляють про те, що програма успішно виконується, хоча впору говорити, що вона успішно провалюється.

"Це Вам не пам'ятники валити. Треба по-європейськи. Тарифи по-європейськи, а зарплати і пенсії, як у Бангладеш", - підсумував політик.

Більше політичних новин читайте в розділі Влада. depo.ua.