Чому захід мовчить про "урізання свобод" в Україні?

Останнім часом маса людей мене питає чому всі європейці і американці заплющили очі на всі ті закони, які зараз ухвалює Верховна Рада (ЦВК, Верховний суд і т.д)

Чому захід мовчить про "урізання свобод"…

Можна говорити про космічні кораблі і великі угоди, але, насправді, все набагато простіше – продаж землі. За це пробачають абсолютно все.

Ну і вишенька на тортику чи морквинка перед віслючком: МВФ пообіцяв дати 10 млрд відразу без якихось умов, якщо не буде взагалі обмежень. Поки в уряді (назвемо це так) думають все ж ввести обмеження в 200 тисяч га, але щось мені підказує, що зійдуться на 300-400 тисячах. І, що не менш важливо, вони погодилися з тим, що ціна на газ може бути зменшена. Єдине питання чи буде це прописано в меморандумі. Бо якщо це будуть усні домовленості, за рік-два ми знову повернемося до цього питання, але у значно жорсткішій формі.

Тому, всі ті, хто пророкує швидкий крах Зе і говорить про те, що захід не потерпить урізання свобод – маю вам сповістити, що всі ви ідіоти. До 1 липня 2020 року (день запуску ринку землі) ви не почуєте від європейців і їхніх грантоїдів жодного кривого слова. А потім, все залежатиме від того, як цей ринок відкриватиметься і від того, чи працюватимуть рейдерські схеми активно чи не дуже активно. І щось мені підказує, що шоколадний період може тривати ще з рік.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook