Чому Сакварелідзе не зробить переворот в Одесі

Саакашвілі добився того, що до нього їде його прокурор, який не прижився в Генеральній прокуратурі. Але в Одесі у Сакварелідзе буде ще менше можливостей, ніж у Києві
Depo.Влада
14 вересня 2015 16:00
ФОТО: depo.ua
Чому Сакварелідзе не зробить переворот в Одесі
Чому Сакварелідзе не зробить переворот в Одесі

Ейфорія, яка охопила багатьох "грузинофілів" після призначення Давида Сакварелідзе прокурором Одещини, як мінімум передчасна. Сакварелідзе відправили не наводити лад, його відправили подалі від столиці. А, що найголовніше - навіть коли новий прокурор Одещини і зможе поставити своїх заступників, він не матиме нормальної співпраці з іншими силовиками і особливо з судами.

Успіх справи  "діамантових прокурорів", яку розкрутив Сакварелідзе, полягав у тому, що абсолютно секретно він зумів провести операцію спільно з СБУ. І ця справа була єдиним успіхом Сакварелідзе в столиці. І в Києві, і в Одесі він був і залишиться одним воїном у полі.

Максимум, на що може розраховувати грузинський прокурор - представники його відомства робитимуть вигляд, що його слухають. Всі чудово розуміють: Сакварелідзе в перші тижні продемонструє низку піарходів, але його робота любить тишу. А тиші якраз він і не зможе забезпечити, адже завдання ламати хребет злочинності ніхто не ставить. Тому, те, що задумає Сакварелідзе, через декілька годин знатиме вся Одеса.

Що реально він може зробити? Судячи з усього, новий призначенець має поставити перед собою завдання розкрити одну дуже крупну справу. Він сам керуватиме нею і сам забезпечить режим абсолютної тиші. Ні на що більше розраховувати не варто.