Чому Марушевська подала в суд на Насірова

Судовий позов Марушевської до Насірова – це елементарна гра на випередження. І розкрутка політпроекту партії Саакашвілі
Depo.Влада
13 липня 2016 20:00
ФОТО: depo.ua
Чому Марушевська подала в суд на Насірова
Чому Марушевська подала в суд на Насірова

Для того, щоб зрозуміти, що стоїть за позовом Марушевської, потрібно знати всього чотири речі.

1. У Саакашвілі вичерпалися теми для піара. Ні дорога Одеса-Рені, яку підлатають і без нього, ні велосипеди вже не працюють. У нього нема жодного результату. Говорити, що йому хтось заважає він не може – йому ніхто не заважає. Тому вирішено використати останній козир: реформам на Одеській митниці заважає Насіров.

2. Марушевська не показала жодного результату за рік. Надходження від митниці в Одесі не виросли, на відміну від всієї іншої країни. Тому звітувати Марушевська буде про те, як їй заважає Насіров.

3. В ДФС всі вважають, що Насіров піде (його підуть) у відставку на початку осені. Саакашвілі просто необхідно зіграти на випередження і потім всім кричати, що Насірова зняли через те, що він заважав працювати Марушевській.

4. Результати роботи Марушевської такі, що її можуть зняти разом з Насіровим. І тому Саакашвілі теж хоче зіграти на випередження. Відставка (цілком логічна) Марушевської йому не потрібна. Йому треба піатритися на тому, що йому не дають працювати. Але не треба забувати і те, що свого часу Насіров натякав на те, що за Марушевською стоїть колишній грузинський митник Мамука, який де-факто, ніби то і керує митницею. І керує він нею виключно, як альтруїст. 

Саме ці чотири факти пояснюють природу позову Марушевської. Нічого спільного з реформою на митниці там просто немає.

Читайте також: Якого Мамуку вгледів Насіров за плечима Марушевської

Більше політичних новин читайте на