Чиновниця МЕРТ поскаржилася, що її пограбували в автобусі Брюсселя

Директор Департаменту міжнародних програм у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі Олена Трегуб заявила, що її пограбували під час службового відрядження до Брюсселя
Depo.Влада
21 листопада 2016 08:49
ФОТО: depo.ua

Про це вона написала у своєму блозі на "Українській правді", передає Depo.ua.

 Оскільки, за словами Трегуб, представники офіційного представництва України не зустріли в аеропорту, їй довелося скористатися громадським транспортом, в якому нібито і стався інцидент.

"Цього тижня я побувала в Брюсселі у службовому відрядженні. Повернулася в Україну фактично бомжем – гроші, телефон, комп'ютер, картки були вкрадені в автобусі з аеропорту Брюсселя. Зловмисники також зняли заощадження з моєї дебіт-карти Приватбанку без пін-коду, наприклад, катаючись на таксі з інтервалом в 10 хвилин між поїздками на суми, які не викликали у "Приватбанку" ніяких підозр – від 300 до 500 євро", - повідомила Трегуб.

Чиновниця зазначила, що працює директором міжнародного департаменту МЕРТ вже два роки, а до цього навчалася, жила і працювала в США. "Фінансовий результат моєї роботи полягав для мене в систематичному зменшенні моїх американських заощаджень. Замість оплати роботи соразмеримой витрат на проживання в столиці, я працювала в мінус", - підкреслила Трегуб.

Вона уточнила, що приїхала в Україну після Майдану на запрошення екс-міністра економіки Айвараса Абромавичуса. "Вирішила допомогти Україні навести лад у сфері міжнародної допомоги, оскільки мала для цього професійну освіту і досвід. Про реформу потрібно говорити окремо: опір, саботаж, відсутність фінансових і людських ресурсів", - підкреслила Трегуб.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада