Чиновницьку бездіяльність можна вважати зрадою, - Мазур

Представники нинішньої політичної еліти є головними провокаторами сучасної соціально-економічної нестабільності
Depo.Влада
7 жовтня 2015 12:01
ФОТО: depo.ua

Таку думку в інтерв'ю журналістам висловив член проводу УНА-УНСО Ігор Мазур, передає depo.ua.

"Треба відволікти від себе гнів людей, пояснити падіння рейтингів, тому знову починають співати про "папєрєдників", про війну з Кремлем ... Коротше, той, хто критикує або хоче посунути сучасних політиків із зайнятих позицій, є чи не зрадником, тому що "діє на руку Москві", - заявив Мазур.

На його думку, така риторика нинішньої влади "досить примітивна". "Думаю, громадяни розберуться, хто є зрадником. Адже чиновницьку бездіяльність можна вважати зрадою", - зазначив Ігор Мазур.

"Переконаний: якщо починають, наприклад, бездоказово закидати новим силам типу "Рух за реформи" співпрацю з "папєрєдніками"- це означає, що влада їх боїться. Так само боїться і добровольців-патріотів, які вимагають від влади припинити злочинну бездіяльність і корупцію", - сказав Мазур.

Довідка:

Ігор Мазур (псевдонім Тополя) - активіст УНА-УНСО з 1992 року. Воював у Грузії на боці урядових військ під час конфлікту в Абхазії, спровокованого Росією. Нагороджений у 1993 році президентом Грузії Едуардом Шеварднадзе орденом Вахтанга Горгасала третього ступеня.

Закінчив Воронезький державний університет ім. Б. Хмельницького (2005), Спеціальність - історик. Закінчив Інститут післядипломної освіти КНУ ім. Тараса Шевченка (2011), спеціальність - правознавець. У 2002 році був засуджений і відбув 3 роки в'язниці за активну участь в акції "Україна без Кучми". Нагороджений в 2007 році президентом України Віктором Ющенком орденом "За мужність" третього ступеня. Зараз служить у ЗСУ.

Більше новин політики читайте у розділі Влада.depo.ua.