Через чеченський "педофільний шлюб" в Росії вимагають відставки дитячого омбудсмена

Обурені шлюбом 47-річного чеченського поліцейського Нажуда Гучігова з 17-річною Луїзою Гойлабієвою інтернет-користувачі активно підписують петицію за відставку уповноваженого з прав дитини при президенті Росії Павла Астахова
Depo.Влада
18 травня 2015 18:17
ФОТО: depo.ua

Онлайн-петицію, адресовану президенту Росії, вже підтримали понад 15 тис. користувачів, передає depo.ua

Автор петиції вважає, що в Чеченській Республіці на даний момент відбувається злочин проти людини - порушуються права  Луїзи (Хєди) Гойлабієвої. "Її, сімнадцятирічну, насильно видають заміж за начальника Ножай-Юртівського РВВС ЧР Нажуда Гучігова, який старший за неї на 40 років, - йдеться в тексті петиції. - У цей самий час уповноважений з прав дитини П. Астахов, в чиї безпосередні обов'язки входить захист неповнолітніх від насильства, приниження, експлуатації, стверджує, що вступ у шлюб до повноліття є нормальним, а також висловлюється в образливому ключі про жінок".

Нагадаємо, даючи коментар щодо ранніх шлюбів в Чечні, дитячий омбудсмен стверджував, що  це нормально, бо "є місця, де жінки вже в 27 років зморщені, і за нашими мірками їм під 50″. Пізніше він вибачився за свої слова, проте "весіллю століття" перешкоджати відмовився.