Чемпіонат світу з футболу: результати матчів дня

У групах А і В зіграний перший тур.

Чемпіонат світу з футболу: результати ма…

Двома матчами завершився перший повноцінний ігровий день на Кубку світу-2022 в Катарі.

У групі А збірна Нідерландів не без зусиль перемогла Сенегал з рахунком 2:0. Перед чемпіонатом команда Сенегалу втратила через травму свого безумовного лідера Садіо Мане. Та африканці атакували у першій грі та загалом діяли не гірше за європейців. Однак пощастило не їм: на 85-ій хвилині перший ж удар у рамку воріт реалізував нідерландець Коді Гакпо. А на 90+9 хвилині м’яч у ворота добив Деві Классен.

Вчора у матчі відкриття змагань господарі з Катару поступилися Еквадору 0:2.

Турнірна таблиця групи А (після першого туру):

1. Нідерланди - 3 очки, м'ячі 2:0
  2. Еквадор - 3, 2:0
  3. Сенегал - 0, 0:2
  4. Катар - 0, 0:2

У групі В пізно ввечері грали США і Вельс. Рахунок – 1:1.

На 36-ій хвилині Тімоті Веа, син легендарного футболіста Джорджа Веа, забив перший гол для США на цьому турнірі. А на 82-ій хвилині ветеран валлійців Гарет Бейл сам заробив пенальті і сам його реалізував. Цей гол став першим для Вельсу у фінальних турнірах чемпіонатів світу аж із 1958-го року – команда дуже довго не грала на ЧС.

Раніше сьогодні в цій групі Англія розтрощила Іран6:2.