Чалий таки очолив Законодавчі збори Севастополя

Законодавчі Збори Севастополя обрали своїм головою депутата Олексія Чалого
Depo.Влада
23 вересня 2014 07:49
ФОТО: depo.ua
Чалий таки очолив Законодавчі збори Севастополя
Чалий таки очолив Законодавчі збори Севастополя

Про це повідомляє e-crimea.info, передає ДеПо.

Рішення було прийнято на першому засіданні Закзборів першого скликання. Кандидатура Чалого була висунута фракцією партії «Єдина Росія». Представники ЛДПР підтримали кандидатуру, після чого Чалий шляхом таємного голосування був одноголосно обраний головою Закзборів.

Далі він вніс для голосування кандидатури на посади заступників голови, запропонувавши Олександра Кулагіна і Катерину Алтабаєву. Кандидатури були обрані на посади одноголосно.

Нагадаємо, за підсумками виборів в законодавчі збори Севастополя 22 з 24 місць отримали кандидати від «Єдиної Росії», 2 мандати - у ЛДПР.
Вибори в законодавчі збори Севастополя пройшли на тлі скандалів в «Єдиній Росії». Наприкінці серпня перший номер списку партії глава Агентства з розвитку Севастополя Олексій Чалий у відеозверненні до севастопольців заявив, що містом керують «чванливі» і «некомпетентні» люди. Т.в.о. губернатора Севастополя Сергій Меняйло (другий номер партсписку) сприйняв це на свій рахунок. Конфлікт було залагоджено лише після втручання Кремля.