Колишні «регіонали» Левченко і Колесніченко оголошені в розшук

Депутати від Партії регіонів у Верховній Раді України VII скликання Микола Левченко та Вадим Колесніченко оголошені в розшук
Depo.Влада
16 січня 2015 16:15
ФОТО: depo.ua
Колишні «регіонали» Левченко і Колесніченко оголошені в розшук
Колишні «регіонали» Левченко і Колесніченко оголошені в розшук

Як повідомив на своїй сторінці в Facebook радник голови Служби безпеки України Маркіян Лубківський, сьогодні, 16 січня, складено повідомлення про підозру громадянам України, колишнім народним депутатам Миколі Левченку і Вадиму Колесніченко, передає depo.ua.

«Вони оголошені в розшук», - повідомив Лубківський.

Він нагадав, що даним громадянам інкримінується скоєння злочину за ч.3 ст.110 Кримінального кодексу (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, яке призвело до загибелі людей або інших тяжких наслідків).

Радник голови СБУ також повідомив, що тільки що відбулася нарада, на якій голова СБУ Валентин Наливайченко прокоментував дані рішення і дії СБУ. «Я добре пам'ятаю 16 січня минулого року, коли зухвало і по-зрадницьки у Верховній Раді України проштовхувалися диктаторські закони. І як поводилися окремі народні обранці, знущаючись над законом і власним народом. Але правосуддя не уникнути ні тим, хто оголошений в розшук раніше і сьогодні, ні тим, кому буде висунуто звинувачення в подальшому», - процитував Лубківський слова Наливайченка.

Як відомо, Миколу Левченка називають ставлеником Ріната Ахметова. До депутатства він був секретарем Донецької міськради.

Вадим Колесніченко відомий своєю українофобією. Після окупації Криму Росією житель Севастополя Колесніченко призупинив членство в Партії регіонів і відмовився від депутатського мандата у Верховній Раді України «у зв'язку з тим, що ми знаходимося на території держави РФ», а також визнав, що отримує російське громадянство. 15 квітня Верховна Рада достроково припинила повноваження народного депутата Колесніченка.

У квітні 2014 року вступив в російську політичну партію «Родина».

Нагадаємо, дані депутати голосували 16 січня 2014 року за диктаторські закони режиму Януковича.